درباره گروه صنعتی نیک فن

تخصص و قابلیت های مجموعه

گروه صنعتی نیک فن مفتخر می باشد که با تکیه بر سالها تجربه خود در راستای تولید و فروش انواع هواکش های صنعتی شامل : فن های سانتریفیوژ (دبل ، فشارقوی ، رادیالی ، پی وی سی( PVC )، سقفی و کانالی . فن های آکسیال(دیواری ، کانالی ، جت فن ، اگزوز فن ، سقفی و خانگی ) و همچنین محصولات خاص شامل : هواکش های سرد خانه ای یا کندانسوری ، کوره هوای گرم صنعتی (هیتر) ، ساید چنل ، سیکلون ، سیستم تصفیه دود و انواع فن های تابلویی در ابعاد و ولتاژ های مختلف ( AC-DC ) جهت تابلو های برق و مخابراتی فعالیت دارد.

گروه صنعتی نیک فن با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص توانسته است گامی بلند در صنعت تهویه و تولید فن و هواکش برداشته و همواره سعی خود را بر ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود معطوف کرده است

اهداف ، آرمان و مشتری مداری

بر همین اساس مجموعه نیک فن عمده فعالیت خود را بر روی اطلاع رسانی در مورد محصولات و تامین به موقع کالاها و سفارشات مورد نیاز مشتریان خود قرارداده است.

موفقیت ما در گرو رضایت مشتریان ماست

جهت آسایش و راحتی کارفرمایان ارجمند ، کارشناسان ما در واحدهای مختلف طراحی ، تولید ، فنی ، فروش ، اجرا و خدمات پس از فروش با نهایت مسئولیت پذیری و وفاداری در حال تلاش بر تحقق آرمان های مجموعه می باشند. اعتقاد به اصل مشتری مداری و کسب حلال و سود آوری با دوام در یک محیط سالم و رقابتی ، حداقل خواسته گروه صنعتی نیک فن در نیل به اهداف خود می باشد.

نگاه مدیریت گروه صنعتی نیک فن

در خاتمه لازم به ذکر است که ما نمی گوئیم بهترینیم  ولی همواره سعی خود را می کنیم تا جزو بهترین ها باشیم و در ابتدای راه کیفیت قرار داریم و از هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما مصرف کنندگان عزیز تولیدات و محصولات خود استقبال می نمائیم و از حسن نظر شما کمال تشکر را داریم.

با ما در انتخاب هواکش مورد نظر خود مشورت نمائید.