پکیج پشت بامی

پکیج پشت بامی

راهنمای خرید هواکش پشت بامی

اگر به فکر گرمایش، سرمایش یا تهویه هوای مکانی خاص هستید حتما نام پکیج پشت بامی بارها به گوشتان خورده است. در صورتی که هنوز شناخت کافی در مورد این وسیله ندارید و اینکه دوست دارید بدانید دقیقا پکیج پشت بامی چیست؟ با ما همراه باشید. این وسیله صرفا با هدف گرم و سرد کردن محیط‌های بزرگ نظیر ادارات، بناهای تجاری، باشگاه‌ها، کارخانه و کارگاه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. علت نامگذاری آن‌ها به پکیج پشت بامی قرار گرفتن آن‌ها در پشت بام‌ها می‌باشد. البته به غیر از تنظیم دما برخی از این سیستم‌ها دارای فیلترهای مخصوص تصفیه هوا بوده و باعث تهویه و تمیزکردن آن می‌شوند.

در خصوص مکانیزم کار دستگاه پکیج پشت بامی باید بگوییم که اساس کار تمامی آن‌ها تقریبا یکسان می‌باشد. به این صورت که در هر دو سیستم‌ سرمایشی و گرمایشی از جریان آب استفاده می‌شود. با این تفاوت که آب درون آن جریان یافته و توسط موتورهای مخصوصی سرد یا گرم می‌شوند. سپس به وسیله پمپ در کویل جاری شده و فن‌ها هوای سرد یا گرم ناشی از آن را به درون محوطه وارد می‌کنند.

برای استعلام قیمت و خرید انواع هواکش خانگی با قیمت مناسب با کارشناسان بخش فروش نیک فن تماس بگیرید.

02122451165

خرید پکیج پشت بامی
خرید پکیج پشت بامی

مزایای پکیج پشت بامی

پکیج‌ های پشت بامی با توجه به مزایایی که دارند امروزه مورد توجه بسیاری از صاحبان مکان‌های بزرگ واقع شده‌اند. به طوری که در حال حاضر در اکثر مکان‌های سرپوشیده وسعت‌دار نظیر مراکز خرید بزرگ و باشگاه‌ها استفاده از این وسیله ترجیح داده می‌شود. از جمله مهم‌ترین مزایای این پکیج‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب آن‌ها در مقایسه با سایر سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی
  • استفاده از آن‌ها با صرفه‌جویی در انرژی همراه خواهد بود
  • عدم اشغال فضای مفید ساختمان‌ها
  • عدم تولید صدای زیاد
  • قدرت و توان بالا در رساندن محیط به دمای مورد نیاز
  • مجهز بودن برخی از پکیج پشت بامی به سیستم تهویه هوا

قیمت پکیج پشت بامی

قیمت پکیج پشت بامی در مقایسه با سایر سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی موجود در بازار مناسب‌تر می‌باشد. با این حال باز هم با توجه به میزان توان و قدرتی که مشتریان از این وسیله انتظار دارند با قیمت‌های مختلفی روبرو خواهند شد. مجموعه نیک فن با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه تولید و فروش انواع پکیج یونیت‌ها و سایر دستگاه‌های تهویه هوا، گرمایش و سرمایش شما را در انجام یک خرید خوب ، راهنمایی خواهد کرد. برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان بخش فروش نیک فن در ارتباط بوده و بعد از انجام تمامی بررسی‌ها از قیمت پکیج یونیت پشت بامی متناسب با نیاز خود مطلع شوید.

محصولات مرتبط

Leave a Comment